PlayStation Plus - 3 menši (EN)

PlayStation Plus -  3 menši (EN)

Aktivācijas kods

Divpadsmit zīmju aktivācijas kods tiek izsūtīts uz jūsu e-mail

: 2540 Ražotājs: Sony Online Entertainment
Modelis: PlayStation
Bonusa punkti: 20
Pieejamība: 1
65 Product(s) Sold
29,98 € Cena bonusa punktos: 2400
Daudzums: Ielikt grozā
  •  Pērkot šo preci, jūs iegūstat norēkinu kartes kodu pasūtījumiem PlayStation Plus 90 dienām.
  •   UZMANĪBU! Dotā PlayStation Plus norēķinu karte der tikai Krievijas uzskaites ierakstiem UK  reģioniem .
  •   Divpadsmit zīmju aktivācijas kods tiek izsūtīts uz jūsu e-mail pēc norēķina.
 
 
PlayStation Plus - serviss, dod iespēju Sony Entertainment uzskaites ierakstu īpašniekiem gūt daudzas privilēģijas. Parakstāties uz PlayStation Plus lietošanu un iegūstiet tiesības uz ekskluzīviem spēļu materiāliem un speciālajiem piedāvājumiem PlayStation Store veikalā.
 
Ar PlayStation Plus,jūs katru mēnesi varat lādēt no PlayStation Store izrakstus no labāko spēļu katalogiem, jaunus proektus,pieejamus tikai lādēšanai,kā arī populārāko spēļu ciparu versijas uz Blu-ray Disc.
Jebkurā laikā jūs varat ielādēt no PlayStation Store ne mazāk par 10 spēlēm bez papild maksas, pie tam ik katras četras nedēļas, minimum trīs spēles no šā saraksta tik nomainītas.
 
Vēl PlayStation Plus piedāvā saviem parakstītajiem, lieliskas atlaides un papildmateriālus, tajā skaitā tēmas un avatārus. PlayStation Plus parakstītāji iegūst piekļūvi speciālajām demoversijām un mēģinājumu spēļu versijām līdz to oficiālajai relīzei - jūs pirmais varat pieskārties jaunajiem proektiem un pastāstīt draugiem,kas jauns viņus sagaida.
 
Parakstītāji saņem ekskluzīvas atlaides uz PlayStation veikala precēm, pie tām spēļu saraksts uz kurām attiecās atlaides mainās ik mēnesi. Mēģinājuma versijas. Kļūstiet uz vienu stundu par izvēlēto proektu īpašnieku uz PlayStation Network vai izdoto uz Blu-ray Disc. Pārbaudi un tad pērc!
 
PlayStation Plus parakstītāji, var izmantot iespēju - uz veselu stundu kļūt par pilnas  versijas spēles īpašnieku, lai nolemtu vai ir vērts to iegādāties. Mēģinājuma versijas izmantošana, dod iespēju jaunumu iepazīšanai, pārbaudīt daudzlietošanas režīmus, saspēlēt ar draugiem - pilnībā izmantot visas spēles funkcijas.
 
  • Jūs varat ielādēt divas šāda veida spēļu versijas mēnesī. Spēles sasniegumi tiek saglabāti, ja gadījumā jūs nolemsiet to iegādāties, un jums nevajadzēs sākt to no jauna.
  • Tīkla glabātuve spēlēm. Saglabājiet spēles datus PlayStation 3, PlayStation 4, PS VITA tīklā, lai jeb kurā laikā varētu tām piekļūt.
  • PlayStation Plus parakstītājiem tik dota iespēja lietot tīkla glabātuves datu bāzi PlayStation 3, PlayStation 4, PS VITA. Esat pārliecināti: ja jums būs nepieciešams kādas spēles dati, jūs tos atradīsiet.
  • Tāpat tiek dota iespēja pārnest spēles datus uz citām PlayStation 3, PlayStation 4, PS VITA sistēmām. Tas ļaus jums jebkurā laikā un vietā turpināt spēli no tā momenta,kurā jūs to atstājāt spēlējot,nomainot spēles sistēmu,spēlēt ciemos pie draugiem un tā tālāk.
  • Apmaksas karte PlayStation Network ļauj papildināt jūsu līdzekļus PlayStation Network bez kredītkartes.

Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


text_review_product_heading PlayStation Plus - 3 menši (EN)

entry_positive

entry_negative

Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

text_review_company_heading

entry_company_review Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

entry_company_rating entry_none          Slikts           Labs


Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: