FIFA 16 (PS3)

nav pieejams FIFA 16 (PS3)

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Bezmaksas pasta piegāde jebkuru adresi 1-2 dienu laikā.

Mazlietota

100% garantija.

: 1397 Ražotājs: EA Sports
Modelis: 568-01
Bonusa punkti: 20
Pieejamība: nav pieejams
1 Product(s) Sold
25,98 € Cena bonusa punktos: 2498
Daudzums: Ielikt grozā

FIFA 16 (PS3)

FIFA 16 (PS3) - videospēle priekš konsoles PS3, Sporta žanrā. Videospēle pārdošanā no Date: 25.09.2015. Dublēta un pārtulkota ENG , RUS valodā. Spēles opcijas un vadīda - ENG , RUS valodā. Pieējamie subtitri - ENG , RUS.

FIFA 16 - šis jaunievedums apkārt. Iegremdēt sevi līdzsvarotā, reālistisku un aizraujošu spēli. Spēlēt savu stilu un sacensties jaunā līmenī. Jūs saņemsiet pašaizsardzība, pārņemt kontroli pār lauka centrā un varētu izveidot vēl fantastisku mirkļus. FIFA 16 - Spēlē jauka!
 
Augstākā līmenī konkurence
Neatkarīgi no prasmju līmeņa, katrs futbola fanu būs iespēja sacensties augstākā līmenī ar apdullināšanu spēļu funkciju Coach EA SPORTS FIFA, kurā spēlētājs saņem padomu, pamatojoties uz analīzi par pašreizējo situāciju šajā jomā. Tagad fani varēs mācīties, spēlējot ar papildu grafisko rādītāju uz ekrāna liecina, ka tas ir labāk darīt situācijā šajā brīdī spēlē, atkarībā no stāvokļa spēlētājiem uz lauka un prasmju līmeni. Tā kā mācību palielinās līmenī, un spēlētāju prasmes, un var iestatīt kā automātiskās mājieni, un manuāli. Pamata komandas palīdzētu iesācējiem un vairāk uzlabotas padomi paaugstināt vairāk pieredzējušiem faniem.
 
Spēlēt jauna
Spēle FIFA 16 pirmo reizi franšīzes vēsturē pārstāvēja 12 sieviešu nacionālās komandas. Komandas no Austrālijas, Brazīlijas, Kanādas, Ķīnas, Anglijā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Meksikā, Spānijā, Zviedrijā un ASV, kas pārstāv attiecīgās futbola federācijas vairākos režīmos FIFA 16 - Quick Match, dzīvie turnīri, kā arī draudzības spēles tiešsaistē.
 
Pārliecināts aizsardzība
Balanced īpašības uzbrucēji un aizstāvji palielināt reālismu cīņā par bumbu. Mobilitātes Balancing Technique aizstāvji pārvietot aizstāvjus un uzbrucējiem, apvienojot vairāk nekā 25 jaunas funkcijas fizisko modeli spēlētājs kustību aizsardzību. Komandu aizsardzība ļauj spēlētājiem, lai aizsargātu savas pozīcijas rīkoties saskaņotāk un pārdomāti, aptverot bīstamas teritorijas un apsardze spēlētājs no pretinieku komandas. Jaunais bāze izliekties - dažādas rīkiem, maldinošs kustības un aptver ķermenis, kā arī spēja izkļūt no risināt, ja spēlētājs ir ārpus tās nostāju.
 
Uzrauga situāciju centrā jomā
Divas galvenās jaunas funkcijas padara cīņu par bumbu vidū jomā ir tikpat svarīga kā reālajā futbolā. Smart pārtveršana ļauj spēlētājiem, lai aizvērtu pārraides kanālu un samazina manevrēšanas pretiniekiem. Virziena transmisija - piedāvā jaunu veidu, kā veikt ātru, īsu un ļoti virziena pārraidi bumbu viņa komandas biedriem.
 
Magic Moments
FIFA 16, faniem būs visas iespējas, lai izveidotu lielu vērtēšanas iespējas. Dribbling nepieskaroties bumbu slīdošo ļauj, lai iegūtu laiku, lai veiktu grūts uzņemšanas un apiet aizstāvību pēdējā trešdaļā jomā. Šī funkcija tika ieviesta, lai spēli, izmantojot kustības uztveršanas Lionel Messi, un tas ir ļoti daudz maina uzvedību spēlētājiem uzbrukumu. Galīgais trieciens - šī funkcija dažādi veidi streiki par vārtu un punktu skaitu neticami mērķiem atļauj.
Spēle
Stāvoklis teicams, mazlietota
Izlaišanas datums Date: 25.09.2015
Valoda ENG , RUS
Vecuma ierobežojums 3+
Pārvalde, titri ENG , RUS
Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           LabsAtslēgvārdi: FIFA, PlayStation 3, Sports
Leave a review ↓
 
Nobody has left any reviews.