10 000 BC

10 000 BC

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Bezmaksas pasta piegāde jebkuru adresi 1-2 dienu laikā.

: 1317 Modelis: PlayStation 3
Pieejamība: Pieejams
0 Product(s) Sold
5,98 €
Daudzums: Ielikt grozā
Režisors: Roland Emmerich
Lomās: Steven šaurumu, Camilla Belle, Cliff Curtis, Joel Virgil Virset, Affif Ben Badra, Mo Zinal, Nathaniel baring Mona Hammond, Marco Henlien, Reece Ritchie.
 
Bija laiks, kad cilvēks bija kā savvaļas zvērs, un Zemes klaiņoja varenos Mamutu. Tad jaunas idejas un cerības varētu pagriezt visu kursu cilvēces vēsturē. Filma stāsta par jaunu mednieks, kurš nolemj šķērsot ar savu armijas plašo tuksnesi, tuvojas grips ar zobenzobu tīģeri un citām aizvēsturiskos plēsējiem. Gaitā notikumu, viņš atklās zaudēto civilizācijas un glābt savu mīļoto no ļaunā komandieris, kas vēlas, lai iegūtu viņas sirdi.
 
Visgrūtākais uzdevums vizuālo efektu mākslinieki vērsās veikt slapjo zobenzobu tīģeris, jo šim nolūkam bija nepieciešams apvienot bioloģiskās vilnas, slapjš vilnas, ūdens, un pat pārliecinoša animāciju (dinamika) no radījums. Tīģeris pakāpenisku studijas «Double negatīvi».
Specefekti par filmu veidošana noveda karenu tautības Gulekas. Tās galvenais uzdevums bija augšāmcelšanās izmiris radības Pleistocēna - Mamutu, zobenzobu tīģeri un aizvēsturiskiem plēsoņām putnu.

Spēle
Stāvoklis teicams, mazlietota
Regions Region Free
Valoda Angļu
Vecuma ierobežojums 3+
Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           LabsLeave a review ↓
 
Nobody has left any reviews.